Tpay z obsługą e-płatności dla Pekao Leasing

  • Lendtech
  • 03.10.2022

Pekao Leasing udostępniło swoim klientom moduł płatności online. Nowa funkcjonalność jest obsługiwana przez operatora płatności Tpay.

Tpay z obsługą e-płatności dla Pekao Leasing

Wprowadzone przez Pekao Leasing udogodnienie to odpowiedź firmy na potrzeby klientów prowadzących biznes. Moduł oferowany przez Tpay spełnia wszystkie niezbędne wymagania w zakresie płatności za zobowiązania leasingowe.

Za pośrednictwem Portalu Klienta można dokonać płatności w walucie PLN – po przyjęciu środków następuje zaksięgowanie i rozliczenie wpłaty. Usługa jest bezpłatna – Pekao Leasing nie pobiera prowizji. Płatność jest natychmiastowa – po przyjęciu wpłaty następuje automatyczne zaksięgowanie i rozliczenie faktury.

Pozytywny feedback

Otrzymujemy od naszych klientów pozytywny feedback po uruchomieniu płatności online. To dodatkowy motywator do korzystania z Portalu Klienta, gdzie stale poszerzamy zakres funkcjonalności i staramy się budować przywiązanie użytkownika. Niewątpliwie wdrożenie to przyczyniło się do optymalizacji procesu rozliczania wpłat i stanowi dla nas narzędzie wspierające rozwój kultury płatniczej – komentuje Krzysztof Zgorzelski, Prezes Zarządu Pekao Leasing.

Cieszymy się ze współpracy z Pekao Leasing i możliwości obsługi płatności online dla naszego Partnera. Od początku naszej działalności uważnie obserwujemy rynek i reagujemy na jego potrzeby, koncentrując się na wdrażaniu rozwiązań przyspieszających rozwój e-płatności. Błyskawiczne działanie oraz nieograniczony i zdalny dostęp do usług, przy jednocześnie zapewnionym bezpieczeństwie to wymagania w zakresie płatności za zobowiązania leasingowe, które spełnia moduł Tpay – podkreśla Paweł Działak, CEO & co-founder Tpay, operatora płatności online.

Historyczna współpraca

Moduł płatności online obsługiwany przez Tpay to kolejny – po wprowadzeniu w aplikacji „Moja Biedronka” płatności BLIKIEM bez użycia kodu i wdrożeniu nowego systemu płatności online dla PZU – owoc współpracy między Bankiem Pekao S.A. a operatorem płatności – mówi Bartosz Zborowski, dyrektor Departamentu Innowacji i Kanałów Zdalnych w Banku Pekao.

Pod koniec 2020 r. Tpay i Bank Pekao rozpoczęli historyczną współpracę. Już w pierwszej połowie 2021 r., klienci obu firm mieli dostęp do rozwiązań odpowiadających na aktualnie największe wyzwania branży e-commerce.

Autor: Lendtech   |   Data publikacji: 03.10.2022

Najnowsze artykuły z kategorii

Partnerzy serwisu i wydarzeń

Newsletter Lendtech

Bądź na bieżąco i nie martw się, że umkną Ci najważniejsze informacje. ​​Zapisz się na bezpłatny autorski newsletter z aktualnymi informacjami z Polski i ze świata.

 

Wczytywanie
Obserwuj nas na Google News

Obserwuj nas na Google News i otrzymuj najnowsze wiadomości z Lendtech. Dołącz do obserwujących i zawsze bądź na bieżąco.

  1. Kliknij poniższy przycisk
  2. Wybierz opcję “Obserwuj”

Dzięki temu teraz będziesz widzaił wszystkie najnowsze publikacje na swoich urządzeniach z kontem Google.