Pożyczki w Cinkciarz.pl: przelew weryfikacyjny nową metodą potwierdzenia tożsamości

  • Lendtech
  • 14.06.2023

Fintech Cinkciarz.pl wprowadza nowość przy ubieganiu się o pożyczkę w złotych i innych walutach. Nową metodą potwierdzenia tożsamości jest szybki przelew weryfikacyjny, który nie tylko przyspiesza proces, ale i zwiększa bezpieczeństwo.

Pożyczki w Cinkciarz.pl: przelew weryfikacyjny nową metodą potwierdzenia tożsamości

Użytkownicy Cinkciarz.pl mogą wnioskować o pożyczki w wysokości do 5 tys. złotych lub równowartości tej kwoty w euro, dolarach, funtach lub frankach oraz spłacać zobowiązanie maksymalnie w 12 miesięcznych ratach.

Nowość w ofercie polskiego fintechu to przelew weryfikacyjny jako potwierdzenie tożsamości klienta. Płatność 1 zł (niezależnie od waluty pożyczki) odbywa się za pomocą przelewu online Pay-By-Link, czyli z rachunku bankowego.

Przelew weryfikacyjny to nie tylko uproszczenie i przyspieszenie procesu ubiegania się o pożyczkę, ale też zwiększenie bezpieczeństwa. Potwierdzenie tożsamości może chronić np. przed wyłudzeniem pożyczki na dane innej osoby.

Klienci fintechu Cinkciarz.pl mają wybór, czy chcą wypłacić pieniądze na rachunek bankowy, czy bezpośrednio na swoją kartę wielowalutową. Jeśli użytkownik zdecyduje się na drugą opcję, ale nie posiada jeszcze karty od fintechu, to w trakcie składania wniosku o pożyczkę może za darmo zamówić jej wirtualną wersję. Dzięki wypłacie pieniędzy na kartę klienci dostają środki natychmiast, a prowizje są niższe. Nie muszą mieć konta walutowego w banku, aby otrzymać pieniądze w danej walucie. Kolejnym benefitem jest ułatwienie procesu spłaty – w ustalonym terminie środki mogą być pobierane automatycznie z rachunku w portalu lub karty fintechu.

Szczegóły na temat pożyczek wielowalutowych: https://cinkciarz.pl/pozyczki.

Autor: Lendtech   |   Data publikacji: 14.06.2023

Najnowsze artykuły z kategorii

Partnerzy serwisu i wydarzeń

Newsletter Lendtech

Bądź na bieżąco i nie martw się, że umkną Ci najważniejsze informacje. ​​Zapisz się na bezpłatny autorski newsletter z aktualnymi informacjami z Polski i ze świata.

 

Wczytywanie
Obserwuj nas na Google News

Obserwuj nas na Google News i otrzymuj najnowsze wiadomości z Lendtech. Dołącz do obserwujących i zawsze bądź na bieżąco.

  1. Kliknij poniższy przycisk
  2. Wybierz opcję “Obserwuj”

Dzięki temu teraz będziesz widzaił wszystkie najnowsze publikacje na swoich urządzeniach z kontem Google.