Revolut udostępnił szybkie przelewy Express Elixir – wygodnie, za darmo i we wszystkich planach

  • Aleksandra Pańta
  • 04.07.2023

Revolut, globalna aplikacja finansowa, z której korzysta ponad 30 milionów klientów na świecie i ponad 2,5 miliona w Polsce, udostępnił w aplikacji natychmiastowe przelewy Express Elixir. Usługa jest dostępna dla polskich klientów bezpłatnie we wszystkich planach Revolut.

Revolut udostępnił szybkie przelewy Express Elixir - wygodnie, za darmo i we wszystkich planach

Co to jest Express Elixir?

Express Elixir to usługa, która pozwala błyskawicznie i bezpiecznie przesłać pieniądze z banku do banku. System działa całą dobę, 7 dni w tygodniu, przez cały rok. Przelew natychmiastowy Express Elixir w aplikacji Revolut będzie wykonywany zamiast przelewu tradycyjnego, gdy tylko będzie taka możliwość, w sposób automatyczny. Za nową usługę Revolut nie będzie pobierał żadnej dodatkowej opłaty.

Dlaczego warto skorzystać?

  • Dostępność – przelew natychmiastowy Express Elixir jest dostępny 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku,
  • Szybkość – przelew Express Elixir wykonywany jest natychmiast – maksymalny czas realizacji usługi w Revolut to kilka minut,
  • Wygoda – klienci Revolut nie muszą nic robić, przelewy będą przyspieszane automatycznie, gdy tylko pojawi się taka możliwość,
  • Brak opłat – za nową usługę Revolut nie będzie pobierał żadnej dodatkowej opłaty.

Od początku tego roku polscy klienci Revolut wykonali ok. 3,7 miliona tradycyjnych przelewów lokalnych. Teraz będą mogli przesyłać je znacznie szybciej, bez dodatkowych opłat. Wcześniej przelewy lokalne realizowane były tego samego dnia lub w kolejny dzień roboczy. Teraz dostarczane będą natychmiast.

Misją Revolut jest demokratyzowanie usług finansowych, tak by były dostępne dla każdego, w sposób łatwy i w atrakcyjnej cenie. Tym razem oddajemy w ręce klientów w Polsce usługę błyskawicznych przelewów lokalnych bez żadnych dodatkowych opłat. Mamy nadzieję, że to udogodnienie przypadnie do gustu Polakom, którzy używają Revolut do codziennych przelewów i płatności– powiedział Jason Pijnaker, Head of Core Payments w Revolut.

Tradycyjne banki w Polsce narzucają opłatę za błyskawiczne przelewy lokalne Express Elixir. Naszym zdaniem klienci skorzystają znacznie bardziej, jeśli te przelewy będą bezpłatne – dodał Jason Pijnaker.

Autor: Aleksandra Pańta   |   Data publikacji: 04.07.2023

Najnowsze artykuły z kategorii

Partnerzy serwisu i wydarzeń

Newsletter Lendtech

Bądź na bieżąco i nie martw się, że umkną Ci najważniejsze informacje. ​​Zapisz się na bezpłatny autorski newsletter z aktualnymi informacjami z Polski i ze świata.

 

Wczytywanie
Obserwuj nas na Google News

Obserwuj nas na Google News i otrzymuj najnowsze wiadomości z Lendtech. Dołącz do obserwujących i zawsze bądź na bieżąco.

  1. Kliknij poniższy przycisk
  2. Wybierz opcję “Obserwuj”

Dzięki temu teraz będziesz widzaił wszystkie najnowsze publikacje na swoich urządzeniach z kontem Google.