Remitter ogłasza partnerstwo z Visa w ramach programu certyfikacji Visa Ready

  • Lendtech
  • 22.11.2021

Cyfrowa platforma windykacyjna Remitter nawiązała współpracę z Visa w ramach jej programu certyfikacji Visa Ready. Program pozwoli Remitter rozszerzyć działalność i zdobyć zaufanie potencjalnych klientów.

Dzięki certyfikatowi Visa Rady Remitter będzie mógł podawać do publicznej wiadomości, że jego usługi spełniają standardy Visa i są zgodne z globalnymi przepisami dotyczącymi płatności. Remitter pojawi się w katalogu partnerów Visa, co zapewni firmie lepszą widoczność, a klientom Visa Ready da dostęp do pełnego pakietu rozwiązań Remitter.

Visa Ready przyspiesza rozwój fintechów

Remitter to cyfrowa platforma do komunikacji i windykacji wykorzystująca sztuczną inteligencję do optymalizacji zaangażowania klientów i zwiększenia stawek płatników. Platforma umożliwia pożyczkodawcom poprawę wyników windykacji oraz polepszenie obsługi klienta. Może być również używana do przypomnień o płatnościach czy zaległych rachunkach.

Visa Ready to program certyfikacji pomagający firmom technologicznym wdrażanie na rynek rozwiązań płatniczych spełniających standardy Visy w zakresie bezpieczeństwa i funkcjonalności. Visa Ready w znaczący sposób przyspiesza rozwój fintechów oraz zapewnia wytyczne dotyczące certyfikacji. Firmy mają zapewniony także dostęp do wiedzy specjalistycznej i produktów Visa.

/AP

Autor: Lendtech   |   Data publikacji: 22.11.2021

Najnowsze artykuły z kategorii

Partnerzy serwisu i wydarzeń

Newsletter Lendtech

Bądź na bieżąco i nie martw się, że umkną Ci najważniejsze informacje. ​​Zapisz się na bezpłatny autorski newsletter z aktualnymi informacjami z Polski i ze świata.

 

Wczytywanie
Obserwuj nas na Google News

Obserwuj nas na Google News i otrzymuj najnowsze wiadomości z Lendtech. Dołącz do obserwujących i zawsze bądź na bieżąco.

  1. Kliknij poniższy przycisk
  2. Wybierz opcję “Obserwuj”

Dzięki temu teraz będziesz widzaił wszystkie najnowsze publikacje na swoich urządzeniach z kontem Google.