Płatności BLIKIEM w taksówkach

  • Lendtech
  • 29.08.2023

PayTel współpracuje z Novitus w zakresie rozwijania innowacyjnych systemów płatności, m.in. w kasie specjalizowanej Vega Taxi online. Dzięki nowemu rozwiązaniu pasażerowie taksówek wyposażonych w ten rodzaj kas, mogą płacić za przejazdy 6-cyfrowym kodem BLIK wprowadzanym bezpośrednio na urządzeniu Novitus, bez terminala.

Płatności BLIKIEM w taksówkach

Rozwiązanie kasy online, która przyjmuje płatności poprzez wprowadzenie 6-cyfrowego kodu BLIK znacząco wpłynie na wygodę i bezpieczeństwo pasażerów. Naszym nadrzędnym celem jest komfort użytkowników, dlatego podjęliśmy współpracę z firmą Novitus również w tym obszarze – mówi Piotr Supronowicz, Head of Marketing w PayTel.

Celem projektu było stworzenie urządzenia, które elastycznie dostosuje się do potrzeb użytkownika, także w zakresie płatności. Taksówkarz może dowolnie kształtować akceptowane przez siebie formy płatności, decydując się wyłącznie na płatności BLIK lub wygodnie integrując przez USB kasę z terminalem, oferować także płatności kartowe. Nasze kasy dają prawdziwy wybór – komentuje Paweł Słupek, Marketing Manager marki Novitus.

W tym momencie urządzenia Novitus Vega Taxi online są już dostępne w kilku tysiącach taksówek w całej Polsce.

Kolejne tego typu wdrożenia planowane są w innych branżach usługowych.

Autor: Lendtech   |   Data publikacji: 29.08.2023

Najnowsze artykuły z kategorii

Partnerzy serwisu i wydarzeń

Newsletter Lendtech

Bądź na bieżąco i nie martw się, że umkną Ci najważniejsze informacje. ​​Zapisz się na bezpłatny autorski newsletter z aktualnymi informacjami z Polski i ze świata.

 

Wczytywanie
Obserwuj nas na Google News

Obserwuj nas na Google News i otrzymuj najnowsze wiadomości z Lendtech. Dołącz do obserwujących i zawsze bądź na bieżąco.

  1. Kliknij poniższy przycisk
  2. Wybierz opcję “Obserwuj”

Dzięki temu teraz będziesz widzaił wszystkie najnowsze publikacje na swoich urządzeniach z kontem Google.