PayPal prezentuje terminal Zettle

  • Lendtech
  • 28.10.2021

PayPal ogłosił wprowadzenie na rynek terminala Zettle. Nowe urządzenie jest kompleksowym rozwiązaniem dla punktów sprzedaży, którym zależy na zwiększeniu mobilności w sklepie.

Nowy produkt PayPala sprawia, ze kasa jest całkowicie mobilna, a sprzedawca może przeprowadzić cały proces sprzedaży w miejscu, w którym znajduje się klient. Terminal można również sparować ze stacją dokującą z wbudowaną drukarką do drukowania paragonów na miejscu.

Terminal Zettle to łatwe w konfiguracji i obsłudze urządzenie oferujące małym firmom prostotę i szybkość – czytamy w informacji prasowej. Od 2022 r. terminal będzie również wyposażony w zintegrowany skaner kodów kreskowych.

Zettle to komplementarne rozwiązanie dla małych firm

Dzięki Zettle, małe firmy otrzymają zintegrowane rozwiązanie, które nie tylko pomoże im osobiście akceptować szereg płatności — w tym karty, portfele cyfrowe oraz PayPal, Venmo i kody QR — ale także pomogą im zarządzać sprzedażą, zapasami, raportowaniem i płatnościami w różnych kanałach. Wszystko w jednym miejscu – przekonują twórcy rozwiązania.

Zettle na razie będzie dostępny tylko w Wielkiej Brytanii. Na kolejnych rynkach w Europie urządzenie pojawi się na przełomie 2021 i 2022 r., a w USA w przyszłym roku. Terminal kosztuje 149 funtów, a drukarka i stacja dokująca 89 funtów. Małe firmy mogą kupić Zettle wraz z drukarką i stacją dokującą w pakiecie za 199 funtów.

Wydaje się, że jest to sporo. W Polsce mamy już ponad 1 mln terminali płatniczych, a popularność zyskują rozwiązania oparte o aplikacje wgrywane na smartfona. W tej sytuacji, z tą ceną, terminal Zettle na polskim rynku może się nie przyjąć – o ile w ogóle będzie dostępny w naszym kraju.

/AP

Autor: Lendtech   |   Data publikacji: 28.10.2021

Najnowsze artykuły z kategorii

Partnerzy serwisu i wydarzeń

Newsletter Lendtech

Bądź na bieżąco i nie martw się, że umkną Ci najważniejsze informacje. ​​Zapisz się na bezpłatny autorski newsletter z aktualnymi informacjami z Polski i ze świata.

 

Wczytywanie
Obserwuj nas na Google News

Obserwuj nas na Google News i otrzymuj najnowsze wiadomości z Lendtech. Dołącz do obserwujących i zawsze bądź na bieżąco.

  1. Kliknij poniższy przycisk
  2. Wybierz opcję “Obserwuj”

Dzięki temu teraz będziesz widzaił wszystkie najnowsze publikacje na swoich urządzeniach z kontem Google.