ZEN.COM oraz Visa ogłaszają współpracę w zakresie płatności transgranicznych i technologii Visa Direct Push Payments

  • Lendtech
  • 16.06.2023

ZEN.COM nawiązuję współpracę z Visa, jednym z globalnych liderów w zakresie technologii płatniczych. W wyniku podpisanego porozumienia, klienci ZEN.COM już wkrótce będą mogli korzystać z płatności transgranicznych, wykorzystując do tego innowacyjną technologię Visa Direct Push Payments.

ZEN.COM oraz Visa ogłaszają współpracę w zakresie płatności transgranicznych i technologii Visa Direct Push Payments

 

ZEN.COM z dumą ogłasza, że dzięki współpracy z Visa, jeszcze w tym roku klienci ZEN.COM będą mieli dostęp do technologii Visa Direct Push Payments. Ta technologia umożliwi użytkownikom ZEN.COM natychmiastowe przesyłanie środków pomiędzy kontami w ZEN.COM a kartami Visa, a także kontami bankowymi powiązanymi z kartami Visa. Ta nowa usługa zapewni klientom ZEN.COM szybkie, bezpieczne i wygodne dokonywanie płatności międzynarodowych, w dowolnym momencie i z dowolnego miejsca na świecie.

– Cieszymy się, że możemy rozszerzyć naszą współpracę z Visa, globalnym liderem w technologii płatności, i zaoferować naszym klientom to innowacyjne rozwiązanie – komentuje Michał Bogusławski, CCO w ZEN.COM. „Ta współpraca pozwoli nam skorzystać z globalnych rozwiązań Visa i zapewnić naszym klientom jeszcze łatwiejszy dostęp do płatności transgranicznych”

Nawiązanie współpracy pomiędzy ZEN.COM a Visa w zakresie płatności transgranicznych pokazuje zaangażowanie fintechów w dostarczanie klientom innowacyjnych rozwiązań w zakresie technologii finansowych. ZEN.COM dąży do dostarczania unikalnych i ułatwiających zarządzanie finansami usług, które adekwatnie odpowiadają na rosnące i zmieniające się potrzeby swoich klientów – zarówno obecnie, jak i w przyszłości.

Autor: Lendtech   |   Data publikacji: 16.06.2023

Najnowsze artykuły z kategorii

Partnerzy serwisu i wydarzeń

Newsletter Lendtech

Bądź na bieżąco i nie martw się, że umkną Ci najważniejsze informacje. ​​Zapisz się na bezpłatny autorski newsletter z aktualnymi informacjami z Polski i ze świata.

 

Wczytywanie
Obserwuj nas na Google News

Obserwuj nas na Google News i otrzymuj najnowsze wiadomości z Lendtech. Dołącz do obserwujących i zawsze bądź na bieżąco.

  1. Kliknij poniższy przycisk
  2. Wybierz opcję “Obserwuj”

Dzięki temu teraz będziesz widzaił wszystkie najnowsze publikacje na swoich urządzeniach z kontem Google.