1. Lendtech.pl
  2. >
  3. Wiadomości
  4. >
  5. Cinkciarz.pl...

Cinkciarz.pl partnerem kongresu Made in Poland 2022

  • Lendtech
  • 07.06.2022

III edycja międzynarodowego kongresu polskich producentów, dystrybutorów i usługodawców – Made in Poland 2022 odbędzie się 8-9 czerwca w Berlinie. Oficjalnym partnerem wydarzenia organizowanego przez Polską Agencję Przedsiębiorczości jest fintech Cinkciarz.pl.

Cinkciarz.pl partnerem kongresu Made in Poland 2022 (1)

Celem kongresu Made in Poland jest wyeksponowanie za granicą potencjału polskich producentów, którzy mają istotny wpływ na kształt i rozwój rodzimej gospodarki w różnych gałęziach międzynarodowego przemysłu. W spotkaniu organizowanym przez Polską Agencję Przedsiębiorczości pod patronatem ambasadora RP w Niemczech Andrzeja Przyłębskiego ma wziąć udział ponad 20 tys. uczestników.

Takie wydarzenia jak Made in Poland mają realny wpływ na rozwój polskich przedsiębiorstw i całej gospodarki krajowej. Hasło „niech nastanie moda na to, co polskie” jest symbolem nadchodzących zmian. Każdego roku pracujemy na rzecz pokazania światu, jak dynamicznie rozwija się przedsiębiorczość i innowacyjność Polski – mówi Wojciech Pomarański, prezes Polskiej Agencji Przedsiębiorczości.

Cinkciarz.pl dynamicznie się rozwija 

Oficjalnym partnerem tegorocznej edycji wydarzenia jest Cinkciarz.pl. Globalny fintech z Polski przygotowuje stanowisko, na którym zaprezentuje swoje innowacyjne rozwiązania dla klientów biznesowych. Robert Błaszczyk, dyrektor departamentu klienta strategicznego w Cinkciarz.pl, będzie natomiast prelegentem w panelu dyskusyjnym na temat dynamicznej ekspansji zagranicznej polskich firm.

Aktywny udział w tak znaczącym kongresie jak Made in Poland pokazuje skalę rozwoju oraz ambicje naszego fintechu. Cinkciarz.pl dynamicznie rozwija się nie tylko w Polsce, ale i za granicą, gdzie działamy pod marką Conotoxia. Bardzo duży nacisk kładziemy także na wsparcie zagranicznej ekspansji naszych klientów biznesowych, szczególnie na segment na cross border e-commerce. Obecność na tego typu wydarzeniach to zatem zapowiedź kolejnych kroków w międzynarodowym rozwoju zarówno Cinkciarz.pl, jak i klientów firmowych, którym udostępniamy nasze rozwiązania – dodaje Robert Błaszczyk, dyrektor departamentu klienta strategicznego w Cinkciarz.pl.

Autor: Lendtech   |   Data publikacji: 07.06.2022

Najnowsze artykuły z kategorii