1. Lendtech.pl
  2. >
  3. Wiadomości
  4. >
  5. Totalmoney.pl...

Totalmoney.pl partnerem serwisu Lendtech.pl oraz Fundacji Lendtech

  • Lendtech
  • 11.01.2024

Partnerem serwisu Lendtech.pl oraz Fundacji Lendtech została porównywarka kredytów, kont i lokat Totalmoney.pl, będąca częścią holdingu medialnego Wirtualna Polska.

 

 

Porównywarka Totalmoney.pl istnieje od 2008 roku, ale bardzo szybki rozwój portalu nastąpił w 2016 roku wraz z akwizycją przez holding medialny Wirtualna Polska. Totalmoney.pl to wygodna porównywarka najczęściej poszukiwanych przez konsumentów produktów finansowych dla osób szukających najatrakcyjniejszych ofert na rynku.

Przez ostatnie lata Totalmoney.pl znacząco rozbudowała swój zespół, by dostarczać internautom poprzez pośrednictwo dobrze skrojone oferty finansowe. To sprawiło, że portal jest jedną z najchętniej wybieranych porównywarek kredytów na rynku. Popularność portalu to pokłosie inwestycji w cyberbezpieczeństwo. Totalmoney.pl nie zbiera danych wrażliwych oraz zapewnia najnowsze certyfikaty bezpieczeństwa. Zespół analityków weryfikuje parametry kredytów, zanim pojawią się na liście ofert, a także codziennie sprawdza i aktualizuje szczegóły dostępnych ofert.

 

Autor: Lendtech   |   Data publikacji: 11.01.2024

Najnowsze artykuły z kategorii