Wyższe oprocentowanie depozytów w Banku BNP Paribas. Do 10% na lokacie progresywnej, do 6% na mobilnej i do 5% w oddziałach

  • Lendtech
  • 09.06.2022

Bank BNP Paribas podnosi oprocentowanie depozytów dla obecnych i nowych Klientów. Od 1 czerwca oprocentowanie lokat otwieranych za pomocą GOonline wzrosło nawet do 5,25%. Od 10 czerwca oprocentowanie pięciomiesięcznej lokaty w GOmobile wyniesie 6%, a trzymiesięcznej 4%. Również od 10 czerwca na rocznej lokacie progresywnej Klienci będą mogli zyskać nawet 10% (w ostatnim miesiącu, średniorocznie 6,00%). W górę poszło także oprocentowanie lokat na nowe środki dostępnych w oddziałach banku – można zyskać 5% w skali roku.

Wyższe oprocentowanie depozytów w Banku BNP Paribas. Do 10% na lokacie progresywnej, do 6% na mobilnej i do 5% w oddziałach

Obecnie oferta depozytów w Banku BNP Paribas jest jedną z najatrakcyjniejszych na rynku. Chcemy przyciągać do naszego banku nowych Klientów, równocześnie dbając o tych, którzy już z nami są. Dlatego nie różnicujemy ofert kierowanych do poszczególnych grup w kanałach zdalnych – mówi Tomasz Sobociński, odpowiedzialny za ofertę depozytową w Banku BNP Paribas.

Maksymalna kwota zdeponowana na lokacie mobilnej to 50 tys. zł. Każdy Klient może założyć jedną lokatę mobilną. Jednak Bank BNP Paribas przygotował propozycje również dla osób, które chcą oszczędzać w dłuższej perspektywie czasowej lub dysponują większymi środkami.

Nowe warunki

Lokata progresywna pozwoli osiągnąć średnioroczne oprocentowanie na poziomie 6,00%, przy czym w każdym kolejnym miesiącu będzie ono wyższe niż w poprzednim. W ten sposób w dwunastym miesiącu trwania lokaty, środki będą oprocentowane na 10%.

Bank BNP Paribas zwiększa również oprocentowanie wszystkich pozostałych lokat zakładanych w kanałach zdalnych banku – w bankowości internetowej GOonline i przez aplikację GOmobile. W oddziałach Klienci mogą natomiast liczyć na atrakcyjniejsze warunki, szczególnie dla nowo deponowanych środków, w przypadku których można zyskać 5% w skali roku.

Autor: Lendtech   |   Data publikacji: 09.06.2022

Najnowsze artykuły z kategorii