Revolut wyróżniony certyfikatem Great Place to Work, firma zatrudnia już 7500 pracowników

  • Lendtech
  • 31.10.2023

Revolut to globalna aplikacja finansowa, z której korzysta już ponad 35 milionów klientów na świecie, w tym ponad 3 miliony w Polsce, ale również ceniony pracodawca. Revolut, który zatrudnia już przeszło 7500 pracowników, uzyskał międzynarodowy certyfikat Great Place To Work.

Revolut wyróżniony certyfikatem Great Place to Work, firma zatrudnia już 7500 pracowników

W efekcie audytu, który badał i oceniał doświadczenie pracowników odnośnie pracy w firmie, Revolut został wyróżniony certyfikatem Great Place To Work w ośmiu krajach: Polsce, Indiach, Wielkiej Brytanii, Portugalii, Hiszpanii, Litwie, Rumunii i na Węgrzech.

Wyniki wystandaryzowanego badania ankietowego tworzącego indeks zaufania pracowników w połączeniu z formalną analizą organizacji potwierdziły, że Revolut oferuje pracownikom możliwości i środowisko pracy, które sprzyjają rozwojowi wiedzy, umiejętności i dalszego przebiegu kariery.

Kultura organizacyjna firmy Revolut mocno stawia na różnorodność, ambicję w dążeniu do celów i wspólne pokonywanie przeciwności. Priorytetem firmy jest przyciąganie i rozwijanie utalentowanych osób w każdym kraju i zespole, utrzymanie ducha współpracy, wzajemnej pomocy i zaangażowania oraz zapewnienie możliwości szybkiego rozwoju.

Revolut zatrudnia w Polsce blisko 1000 pracowników. Oferuje pracę zarówno w 100% z biura – w centrum usług wspólnych w Krakowie lub co-workach sieci WeWork, w elastycznym modelu hybrydowym – z biura i z domu, lub w 100% zdalnie w miejscu zamieszkania. To pracownicy decydują w jaki sposób, skąd i kiedy chcą pracować.

Firma uzyskała certyfikat w chwili, gdy liczba pracowników przekroczyła 7500 osób, prowadzona jest ekspansja na kolejne rynki, takie jak Brazylia, Indie i Nowa Zelandia, oraz wprowadzane są do oferty nowe usługi i funkcje – to sprzyja trwającym nieprzerwanie procesom rekrutacyjnym.

Jesteśmy niezwykle dumni z uzyskania certyfikatu Great Place To Work w ośmiu krajach. To nieprzypadkowe i w pełni zasłużone potwierdzenie efektów pracy tysięcy pracowników tworzących wspólnie kulturę i sukcesy naszej firmy. Podczas gdy wiele banków i firm z branży technologicznej ogłaszało programy zwolnień, Revolut konsekwentnie zatrudniał. W ten sposób, od roku 2022 podwoiliśmy nasz zespół – powiedziała Karolina Kubala, Employer Branding Manager Revolut w Polsce.

W ciągu zaledwie 8 lat staliśmy się globalną aplikacją i europejskim bankiem, z którego korzystają co dnia miliony klientów. Tak szybki rozwój firma zawdzięcza talentowi, ciężkiej pracy i zaangażowaniu pracowników. Cieszę się, że pracownicy utożsamiają się z tym sukcesem i doceniają Revolut jako swoje miejsce pracy – dodała Karolina Kubala.

Certyfikat Great Place To Work to sygnał, że środowisko pracy w Revolut sprzyja zaufaniu, przejrzystości, szacunkowi i koleżeństwu pracowników oraz jest atrakcyjne dla potencjalnych kandydatów na całym świecie. Wyróżnienie Great Place to Work opiera się na opiniach pracowników oraz niezależnych analizach. Jest uznawaną na świecie, popartą badaniami metodologią, która weryfikuje doświadczenie pracowników i reputację firmy jako pracodawcy.

Autor: Lendtech   |   Data publikacji: 31.10.2023

Najnowsze artykuły z kategorii