Fundacja Lendtech podsumowuje 2023 rok

  • Lendtech
  • 03.01.2024

To był rok transformacji, adaptacji i wyzwań dla branży lendtech. Jako Fundacja tworzyliśmy ważne pola do dyskusji, takie jak: Kongres Pożyczkowy, Kongres Lendtech, webinary Lendtech & Fintech Trends. Objęliśmy patronat nad kilkunastoma branżowymi wydarzeniami, byliśmy partnerem istotnych inicjatyw. Przedstawiamy podsumowanie najważniejszych działań Fundacji Lendtech.

Fundacja Lendtech jest organizatorem ważnych branżowych wydarzeń: Kongresu Pożyczkowego i Kongresu Lendtech. W każdym z wydarzeń wzięło udział ponad 250 uczestników, a na scenie głównej głos zabrało kilkudziesięciu ekspertów. 

Kongresy stanowią kluczowe pole wymiany wiedzy i doświadczeń, które mają na celu integrację środowiska digital lending i consumer finance. To również okazja dla uczestników rynku kredytowego do poznania innowacyjnych rozwiązań, działań optymalizacyjnych i dobrych praktyk w świecie lendtech.

RAPORT: Fundacja Lendtech podsumowuje 2023 rok

Polska Mapa Lendtech to największe w kraju zestawienie firm, organizacji i instytucji budujących środowisko digital lending. W 2023 roku na Mapie pojawiło się blisko 150 podmiotów – odnotowaliśmy rekordową liczbę zgłoszeń, spośród których opracowano ostateczny wygląd Mapy Lendtech podzielonej na 10 kluczowych kategorii.

Fundacja Lendtech współtworzy wiele istotnych dla branży wydarzeń i inicjatyw, a tak że prowadzi serwis www.lendtech.pl, który wypełniają wartościowe treści, raporty, komentarze rynkowe, wywiady, newsy i ciekawostki.

2023 rok obfitował w konferencje, spotkania, webinary – również byliśmy częścią wielu z nich, jako Partner lub Patron inicjatyw.

Zachęcamy do zapoznania się z raportem podsumowującym 2023 rok Fundacji Lendtech.

W przypadku chęci współpracy w nadchodzącym roku zachęcamy do kontaktu: fundacja@lendtech.pl lub pod numerem 603 183 129. Pierwszym wydarzeniem w 2024 roku organizowanym przez Fundację Lendtech i Polski Związek Instytucji Pożyczkowych będzie Kongres Kredytu Konsumenckiego, który już 20 marca odbędzie się w Warszawie.

Autor: Lendtech   |   Data publikacji: 03.01.2024

Najnowsze artykuły z kategorii