Fundacja Lendtech zaprasza na Cashless Congress

  • Lendtech
  • 23.05.2022

Cashless Congress to święto przedsiębiorców z branży płatniczej, regulatorów, organizacji międzynarodowych, administracji publicznej i środowisk naukowych. Doskonała okazja do poznania najnowszych trendów technologicznych, zrozumienia zmian prawnych i spotkania najważniejszych osób, odpowiedzialnych za rozwój płatności w Polsce. To marka ceniona na rynku i corocznie przyciągająca czołowych ekspertów z Polski i Europy, której partnerami są podmioty szczególnie zasłużone dla rozwoju usług płatniczych. 

Fundacja Lendtech zaprasza na Cashless Congress

W 2013 roku Fundacja Rozwoju Obrotu Bezgotówkowego wspólnie z Wydziałem Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego zorganizowała pierwszy kongres płatniczy. Dwa lata później kongres stał się wydarzeniem międzynarodowym i przeniósł się do hotelu Sheraton. Od tamtej pory Cashless Congress to tysiące uczestników, setki panelistów i prelegentów, blisko 100 wręczonych eDukatów.

Konferencja w InterContinental

31 maja i 1 czerwca 2022 r. warszawski hotel InterContinental będzie areną spotkań najważniejszych osób branży. To okazja do spotkania twórców wiodących rozwiązań, przedstawicieli największych graczy i posłuchać historię ich sukcesu.

Ponad stu panelistów i prelegentów, kilkadziesiąt paneli na dwóch scenach kongresowych, stoiska czołowych dostawców technologii, uroczysta Gala z nagrodami branżowymi dla najlepszych z najlepszych za 2022 rok z dodatkowo nagrodzonymi najważniejszymi osobami i inicjatywami ostatniego dziesięciolecia.

Na głównej scenie najważniejsze tematy, dyskusje w gronie ekspertów. Na PayTech Arena prezentacje specjalistów, zwiastuny nowych usług i produktów. Każdy znajdzie dla siebie coś wartościowego, potrzebnego, unikatowego.

Osiągnięcia branży płatniczej

Przyszłość jest bardzo ważna, ale nie można zapominać o przeszłości, o ludziach i firmach, które ukształtowały branżę. X Cashless Congress przypomni uczestnikom szczególne osiągnięcia branży płatniczej w ostatnich 10 latach. Opowiedzą o nich bohaterowie wydarzeń, autorzy wyjątkowych rozwiązań, świadkowie zmian zachodzących na polskim rynku, ale to również okazja do wyróżnienia najlepszych z najlepszych. I nie tylko za dokonania ostatnich 12 miesięcy. Ale również za ostatnie 10 lat – niezmiernie ważnych dla polskiego rynku płatności bezgotówkowych.

X Cashless Congress odbędzie się w dniach 31 maja – 1 czerwca 2022 w warszawskim hotelu InterContinental.

Autor: Lendtech   |   Data publikacji: 23.05.2022

Najnowsze artykuły z kategorii