Fundacja Lendtech Partnerem wydarzeń V edycji Digital Festival 2023

  • Lendtech
  • 27.09.2023

Fundacja Lendtech została Partnerem wydarzeń V edycji Digital Festival, która przenosi nasze horyzonty w fascynujący świat sztucznej inteligencji (AI).

Fundacja Lendtech partnerem wydarzeń 5 edycji Digital Festival 2023

Zachęcamy do przyłączenia się do naszego partnerskiego wydarzenia Digital Festival 2023 i przekonania się, że #MożeszWięcej, gdy korzystasz ze sztucznej inteligencji. To niepowtarzalna okazja zgłębić tajniki AI, odkryć, jakie możliwości daje i jak można je wykorzystać, aby odnieść sukces we wszystkich sferach życia.

Wydarzenie jest jednym z największych edukacyjno-technologicznych inicjatyw w Polsce, które otwiera dla wszystkich świat nowych technologii, cyfryzacji i sztucznej inteligencji na każdym poziomie zaawansowania. W ostatnich edycjach brało udział ponad 500 partnerów z różnych sektorów oraz ponad 13 milionów Polaków było zaangażowanymi uczestnikami. To niezwykłe osiągnięcie, które pokazuje, jak wspólnymi siłami możemy zmieniać przyszłość.

Wystarczy wejść na stronę 👉🏻 www.digitalfestival.pl 👈🏻 i zostać częścią rewolucji sztucznej inteligencji. Wydarzenie to okazja do nauki, a także interakcji z ekspertami, naukowcami i pasjonatami technologii.

#DigitalFestival #MożeszWięcej #AI

Autor: Lendtech   |   Data publikacji: 27.09.2023

Najnowsze artykuły z kategorii