Kongres Lendtech 2022 – rejestracja i bilety na wydarzenie!

  • Lendtech
  • 10.08.2022

Przed nami III edycja Kongresu Lendtech – najważniejszego wydarzenia branży nowoczesnych finansów! Już 21 września w Warszawie spotkają się wybitni specjaliści, by poruszyć kluczowe dla przyszłości rynku tematy. Ruszyła rejestracja na wydarzenie, którego nie możesz przegapić!

kongres lendtech 2022

Kongres Lendtech to oprócz eksperckiej wiedzy, spotkanie, którego każdy element jest dopracowany w najmniejszym szczególe. Poprzednie edycje dowodzą, że program jest zaplanowany w taki sposób, by nie było minuty wolnej od merytoryki i istotnych treści. 

Kongres Lendtech – najważniejsze wydarzenie dla sektora digital lending

To ważne wydarzenie dla każdego, kto prowadzi lub odpowiada za biznes związany z digital lending, nowoczesnym finansowaniem, obszarem fintech, legal, cyberbezpieczeństwa, AI i innymi, które mają związek z obszernym pojęciem lendtech.

Bilety, rejestracja, szczegóły 

Kongres to miejsce, w którym mówi się o szansach i zagrożeniach. Wypracowuje się opinie istotne dla sektora, które stanowią podstawę do ważnych rozmów na wysokich szczeblach.

Mapa Lendtech – pierwszy zbiór ukazujący skalę działalności digital lending w Polsce

Polska Mapa Lendtech 2022 – zgłoś się!

Przed nami również druga odsłona Mapy Lendtech – pierwszego tak ważnego zbioru firm tworzących tkankę digital lending w Polsce. Dołączenie do Mapy jest bezpłatne. Zgłoś swoją firmę!

Prezentacja Mapy nastąpi podczas Kongresu Lendtech – będzie to znakomite zwieńczenie III edycji wydarzenia.

Organizatorami wydarzenia są Fundacje Lendtech, Polski Związek Instytucji Pożyczkowych i Projekt Akademia.

Zobacz poprzednie edycje: Kongres Lendtech 2020, Kongres Lendtech 2021.

Autor: Lendtech   |   Data publikacji: 10.08.2022

Najnowsze artykuły z kategorii